נזיקין

תאונות דרכים

משרדנו מטפל בפיצוי לנפגעי תאונות דרכים, בעל ניסיון רב וידע מעמיק בנושא.

הידע והניסיון שצברנו הם פרי עיסוק של שנים רבות בתחום מול חברות הביטוח ובמסגרת ניהול התביעות בבתי המשפט השונים. 

משרדנו ליווה ומלווה נפגעים בעלי פגיעות ונכויות בדרגות שונות ובמגוון תחומי הרפואה השונים לרבות בתחום האורטופדי, הנפשי וכיוצ"ב.  

הייצוג והליווי הינם החל ממועד קרות התאונה על כל השלבים הכרוכים בדרך ועד לקבלת הפיצוי, לרבות תכנון האסטרטגיה המתאימה לניהול כל תיק.

השאירו פנייתכם וניצור אתכם קשר בהקדם:​

צור קשר

שלח

שם מלא:

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

אימייל:

*שדה חובה

טלפון:

תוכן ההודעה:

*שדה חובה

תחומי עיסוק

תאונות עבודה

תאונות עבודה הן פגיעות שנגרמות לנו ויש להן זיקה לעבודה שלנו. 

לעיתים מדובר בתאונות עבודה "קלאסיות" כאלה שברור לכל כי מדובר בתאונת עבודה: נפילה מסולם, חיתוך אצבע במכונה...

במקרים אחרים הפגיעה כלל לא מקושרת אצלנו עם האפשרות שמדובר בתאונת עבודה:  התקף לב לאחר לחצים מיוחדים ובלתי שיגרתיים בעבודה, הרמה לא נכונה של חפץ, אשר גורמת לנכות אורטופדית וכיו"ב.

לעיתים, אותה תאונה נחשבת גם כתאונת עבודה וגם כתאונה אחרת. למשל, תאונת דרכים שהתרחשה בדרך מהבית לעבודה או במהלך העבודה או בדרך מהעבודה הביתה, תחשב כתאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה. במקרה כזה, יקבל הנפגע את הפיצויים המגיעים לו בחלקם על ידי חברת הביטוח שהנפיקה ביטוח חובה ובחלקם על ידי המוסד לביטוח לאומי.

כך גם, מה שמכונה "תאונת מדרכה" נפילה/פגיעה ברחוב, בקניון, באולם שמחות, יכולה להיות גם תאונת עבודה והתיק ינוהל הן מול המוסד לביטוח לאומי והן מול חברת הביטוח של המזיק.

אם הייתם מעורבים  בתאונה ואתם חושדים כי מדובר בתאונת עבודה, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו.

תאונות תלמידים

תלמידי בית הספר וילדי הגן מעורבים לעיתים בתאונות. התאונה יכולה להתרחש במסגרת הפעילות הפדגוגית בבית הספר או בגן והיא יכולה גם לקרות בנסיבות פרטיות ללא כל קשר לבית הספר או הגן, בכל שעה משעות היממה.

בישראל, מבוטחים כלל התלמידים בפוליסת תאונות אישיות. ביטוח זה חל על כל תלמיד במוסד חינוכי בכפוף לתנאי פוליסת הביטוח.

פוליסת התאונות האישיות מקנה פיצוי בכל מקרה של פגיעה הנגרמת לתלמיד בכל שעה משעות היממה כאשר יש עמידה בתנאים של נכות מינימלית או היעדרות מהלימודים לתקופה העולה על זו הקבועה בפוליסה.

מעבר לכך, כאשר התאונה מתרחשת בין כותלי המוסד הלימודי או במסגרת פעילות פדגוגית שלו, והפגיעה נגרמה כתוצאה מרשלנות של המוסד החינוכי או העובדים שלו, ניתן להגיש תביעה נוספת ונפרדת לפיצוי בגין הנזקים שנגרמו מאותה פגיעה.

במקרה שנגרמה פגיעה לתלמיד בבית הספר או בגן, ניתן להתייעץ עימנו לגבי הזכויות המגיעות לכם ונשמח לסייע.

תאונות מדרכה

אדם הולך ברחוב, נתקל במכשול, נופל ונפגע.

קונה מסתובבת בסופר מרקט, מועדת בשל שיירי אוכל על הרצפה ונפגעת.

כאשר המפגע מהווה רשלנות שבגללה נגרם נזק לנפגע, זכאי הנפגע לקבל פיצויים: בדוגמה הראשונה זו הרשות המקומית. בדוגמה השנייה זה הסופר מרקט.

אנו מייצגים נפגעים רבים שנפגעו ב"תאונות מדרכה". טיפול בתיק כזה מצריך התמודדות עם הוכחת קרות המקרה, עם הוכחת הטענה שהנזק נגרם בגלל הרשלנות או האשם של אותו מקום בו נגרם הנזק ועם הוכחת גובה הנזק שנגרם ללקוח.

פעמים רבות יש לאירועים האלה זיקה לעבודה של הנפגע, ואז מנוהל התיק הן מול המוסד לביטוח לאומי והן מול חברת הביטוח של המזיק.

אם אתם מעורבים, חלילה, בתאונת מדרכה, הקפידו לצלם את המפגע כראוי, שמרו על מלוא התיעוד הרפואי, רשמו לכם את פרטי העדים אם ישנם ופנו לעו"ד המתמחה בתחום שיבדוק עימכם האם במקרה שלכם התקיימה רשלנות המזכה אתכם בפיצויים.

רשלנות רפואית

טיפול בתיקי רשלנות רפואית מצריך איסוף מלוא החומר הרפואי, התייעצות עם מומחים בתחום הרפואי הרלבנטי וביסוס טענת הרשלנות.

משרדנו עוסק בתיקי רשלנות רפואית בכל התחומים. חלקם של התיקים מסתיים במו"מ עם החברה המבטחת של הרופא או המוסד הרפואי וחלקם מנוהלים בבית המשפט עד לקבלת פסק הדין.

ניהול תיק מסוג זה איננו פשוט. יש לקרא את המפה לאורך ההליך ולהחליט, האם בנתונים הייחודיים של כל תיק מוטב להתפשר או להילחם עד הסוף. אנו מנהלים תיקים אלה בעיניים פקוחות ומנוסות ובוחרים, יחד עם הלקוח, את דרך הפעולה הנכונה ביותר בכל תיק.