אודות חיים דואני - משרד עו״ד ונוטריון​

עו"ד חיים דואני

עורך דין משנת  2008, סיים את בחינות הלשכה בהצטיינות, בעל תואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן, מתמחה במגוון תחומי משפט לרבות נזיקין, מקרקעין, עבודה ותעבורה.

נזיקין: ניסיון רב בניהול תיקי נזיקין לרבות תאונות דרכים ורשלנות רפואית בבתי המשפט השונים וכן בייצוג בוועדות רפואיות בביטוח לאומי.

מקרקעין / נדל"ן: מייצג באופן שוטף בהסכמי מכר נדל"ן, דירות מגורים יד שנייה, דירות מגורים מקבלן, דיווח על עסקאות למיסוי מקרקעין ורישום הנכסים בלשכת רישום המקרקעין. כמו כן, ייצוג בהסכמי שכירות לדירות ולעסקים. 

עבודה: ניסיון רב בייצוג בבתי הדין לעבודה, הן של עובדים והן של מעבידים, מתן מענה משפטי לקשת הנושאים בדיני עבודה.

תעבורה: ניסיון רב בייצוג בבתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ, טיפול בתיקים קשים ומגוונים לרבות בעבירות נהיגה בשכרות (אלכוהול וסמים), נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון נהיגה, תאונות דרכים ועבירות תעבורה נוספות. בעל קשרי עבודה מצוינים עם כל הגורמים הרלוונטיים במשטרה, בתביעה ובבתי המשפט.

בקבלת תיק לטיפולי, אני מנתח את התיק ואת דרכי הפעולה האפשריות ובוחר יחד עם הלקוח את דרך הפעולה הנכונה ביותר במקרה שלו מתוך כלל האפשרויות העומדות בפניו.

יש מי שיבקש להילחם עד הסוף וזה מה שאעשה עבורו ויש מי שיבקש לסיים את התיק בדרך הקצרה והשמרנית ביותר ואני אפעל עבורו למיצוי הזכויות בדרך הבטוחה ביותר.

קצת עלינו

ה"אני מאמין" שלנו

לא נבטיח לכם משהו שאיננו יכולים לקיים:

לכל תיק יש נקודת התחלה ונקודת סיום. לא נבטיח לכם בתחילת הטיפול דברים שאיננו יכולים לקיים ולא נספק לכם תירוצים בסיום. אנחנו יכולים להבטיח לכם שנמקד את כל יכולותינו ואת כל מאמצנו כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר בתיק שלכם בנסיבות המצויות באותו תיק.

ניסיון ומקצועיות:

הרקע המקצועי והעשיר שלנו מאפשר לנו את הידע ואת ההבנה שהם הבסיס לכל. 

עדכון מתמשך ובלתי פוסק:

עולם המשפט הינו עולם דינאמי המשתנה ומתחדש ללא הרף. אנחנו מקדישים שעות רבות מידי חודש בהתעדכנות בכל החידושים, בהשתלמויות מקצועיות ובלימוד הפסיקה העדכנית.

התמצאות במספר תחומי משפט:

משרדנו מטפל בקשת רחבה של תחומים, מה שמאפשר ראיה רחבה והבנה מעמיקה. אנו ערוכים לטפל בתיקים המתנהלים לסירוגין במישור הפלילי והאזרחי. נוכל ללוות אתכם בתחומים השונים בהם אתם נזקקים לטיפול משפטי.

אנחנו עובדים עם לקוחות ולא עם תיקים:

אנו מאמינים שהסבר ללקוח על התיק, סיכוייו והאופן בו הוא אמור להתנהל, מפחית את המתח הכרוך בהליכים משפטיים ומביא לשיתוף פעולה, שהוא חיוני להשגת התוצאות המיטביות.

אנחנו אוהבים את המקצוע:

נהנים לעסוק בו, להתמודד עם האתגרים הכרוכים בו ולעשות את המיטב בכל תיק הנמצא בטיפולנו.