עורכי הדיןהרקע והניסיון משמשים אותנו בשיתוף הפעולה בינינו, בהתייעצויות ובמיקסום הידע והיכולות ומאפשרים לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר בכל תיק.

 

עורך דין חולון
עו"ד חיים דואני
נוטריון חולון
עו"ד אברהם דואני
 

קצת על ה"אני מאמין" שלנו:

 

1. לא נבטיח לכם משהו שאיננו יכולים לקיים: לכל תיק יש נקודת התחלה ונקודת סיום. לא נבטיח לכם בתחילת הטיפול דברים שאיננו יכולים לקיים ולא נספק לכם תירוצים בסיום. אנחנו יכולים להבטיח לכם שנמקד את כל יכולותינו ואת כל מאמצנו כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר בתיק שלכם בנסיבות המצויות באותו תיק.

 

2. ניסיון ומקצועיות: הרקע המקצועי והעשיר שלנו מאפשר לנו את הידע ואת ההבנה שהם הבסיס לכל. 

 

3. עדכון מתמשך ובלתי פוסק : עולם המשפט הינו עולם דינאמי המשתנה ומתחדש ללא הרף. אנחנו מקדישים שעות רבות מידי חודש בהתעדכנות בכל החידושים, בהשתלמויות מקצועיות ובלימוד הפסיקה העדכנית.

 

4. התמצאות במספר תחומי משפט: משרדנו מטפל בקשת רחבה של תחומים, מה שמאפשר ראיה רחבה והבנה מעמיקה. אנו ערוכים לטפל בתיקים המתנהלים לסירוגין במישור הפלילי והאזרחי. נוכל ללוות אתכם בתחומים השונים בהם אתם נזקקים לטיפול משפטי.

 

5. אנחנו עובדים עם לקוחות ולא עם תיקים: אנו מאמינים שהסבר ללקוח על התיק, סיכוייו והאופן בו הוא אמור להתנהל, מפחית את המתח הכרוך בהליכים משפטיים ומביא לשיתוף פעולה, שהוא חיוני להשגת התוצאות המיטביות.

 

6. אנחנו אוהבים את המקצוע: נהנים לעסוק בו, להתמודד עם האתגרים הכרוכים בו ולעשות את המיטב בכל תיק הנמצא בטיפולנו.