עו"ד חיים דואני


עורך דין משנת  2008 . סיים את בחינות הלשכה בהצטיינות. בעל תואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן.

מתמחה במגוון תחומי משפט לרבות נזיקין, תעבורה, עבודה ומקרקעין.


בתחום הנזיקין -  ניסיון רב בניהול תיקי נזיקין לרבות תאונות דרכים ורשלנות רפואית בבתי המשפט השונים, בייצוג בוועדות רפואיות. ניהול פורום משפטי בתחום הנזיקין. שימוש  כבורר בין חברות הביטוח במסגרת מערכת 'בנועם' העוסקת בתביעות הדדיות של חברות ביטוח בנושא תאונות דרכים.

בתחום התעבורה - ניסיון רב בייצוג בבתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ. טיפול בתיקים קשים ומגוונים בעיקר בעבירות נהיגה בשכרות (אלכוהול וסמים), נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון נהיגה, תאונות דרכים ועבירות תעבורה נוספות. בעל קשרי עבודה מצוינים עם כל הגורמים הרלבנטים במשטרה, בתביעה ובבתי המשפט.

 דיני עבודה – ניסיון רב בייצוג בבתי הדין לעבודה, הן של עובדים והן של מעבידים, מתן מענה משפטי לקשת הנושאים בדיני עבודה.

 

מקרקעין / נדל"ן - מייצג באופן שוטף בהסכמי מכר נדל"ן, דירות מגורים יד שנייה, דירות מגורים מקבלן, דיווח על עסקאות למיסוי מקרקעין ורישום הנכסים בלשכת רישום המקרקעין. כמו כן, ייצוג בהסכמי שכירות לדירות ולעסקים. 


בקבלת תיק לטיפולי, אני מנתח את התיק ואת דרכי הפעולה האפשריות ובוחר יחד עם הלקוח את דרך הפעולה הנכונה ביותר במקרה שלו מתוך כלל האפשרויות העומדות בפניו.

יש מי שיבקש להילחם עד הסוף וזה מה שאעשה עבורו ויש מי שיבקש לסיים את התיק בדרך הקצרה והשמרנית ביותר ואני אפעל עבורו למיצוי הזכויות בדרך הבטוחה ביותר.

שמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

 

עו"ד חיים דואני